Kariera

Dołącz do naszego zespołu, do firmy przyjaznej dla tych, którzy ją tworzą, czyli dla pracowników. W każdym z naszych działów: produkcji, serwisu, badań i rozwoju, zamówień czy sprzedaży znajdziesz możliwości rozwoju oraz satysfakcję z rzeczy, które tworzymy razem.

Poszukujemy osób z wykształceniem elektrycznym, elektronicznym,  mechanicznym lub handlowym, jednak przede wszystkim liczy się dla nas pasja i zaangażowanie.

Jesteśmy renomowanym producentem specjalistycznych urządzeń elektro energetycznych.

Aktualnie poszukujemy:

Młodszy Inżynier Elektronik

Technik Mechanik

Inżynier Elektronik

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest KOLEN.PL z siedzibą w Ząbkach przy ul. Bratniej 8A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do nas lub prześlij swoją ofertę pracy na praca@kolen.pl.